250₺ ÜZERİ KARGO BEDAVA - GÜMRÜK İŞLEMLERİ TAMAMLANMIŞ - ADRESE TESLİM SİPARİŞ

Çözüm Merkezi

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Evet, üye olmadan da sipariş verilebilir.
Türkiye’deki tedarikçilerden verilen siparişler için teslimat süresi; Ürün Mersin depomuza teslim edildikten sonra 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir. KKTC’deki tedarikçilerden verilen sipariş için teslimat süresi; Ürün KKTC depomuza teslim edildikten sonra 2 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
Mail adresinizi girip, şifre belirleyerek üye olabilirsiniz. Hesap oluşturmak ve üye girişi yapmak için menüde bulunan "GİRİŞ" butonunu kullanabilirsiniz..
Ürünün teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, satıcıya bildirmek şartıyla iade talebinde bulunabilirsiniz. Kusurlu, ayıplı, hasarlı, yanlış ve satıcı kaynaklı benzer sorunlu ürünler için BABUTSAM. müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iade edilebilir. Bu nedenler dışında alıcının beden, renk, ürünü beğenmeme gibi satıcı kaynaklı olmayan nedenlerle değişim ve iade talebinde bulunması halinde gümrük&hizmet bedeli alıcıdan tahsil edilelerek iade işlemi yapılır. Yapılacak iadeler için ürün bedelinden %30 Gümrük & Hizmet bedeli alıcıdan tahsil edilerek iade yapılabilir. KKTC’deki tedarikçilerden yapılan alışverişlerde koşulsuz iade yapılabilir.
İstenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Kolay teslimat için adres ve iletişim bilgilerini hatasız girdiğinizden emin olun.
Teslim aldığınız ürünlerde fatura olmadan iade gerçekleşmemektedir.
Satıcısı farklı olan ürünlerde ayrı paketler hazırlanmalıdır. ‘Hesabım’ sekmesinden ‘Siparişlerim’e gidin. ‘Sipariş detayı’ butonuna basıp gelen ekrandan ‘Kolay İade’ye tıklayın. İade sebebinizi seçip, aynı üründen birden fazla aldıysanız ürün adedini de seçip kargo seçiminizi yapınız. İade kodunu not alınız. Faturayı ilgili siparişlerin içine ekleyip ürünü 7 gün içinde kargo firmasına iletmelisiniz. Belirtilen süreyi geçen teslimatlarda yeniden iade kodu almanız gerekmektedir.
- Tek kullanımlık ürünler, son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. - Kozmetik-kişisel bakım ürünleri, - İç giyim,mayo,bikini, - Kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar,DVD,CD, kırtasiye sarf malzemeleri denenmemiş, bozulmamış, ambalajı açılmamış olması halinde iade kabul edilmektedir. Kullanılmış, yıpranmış ürünlerin tarafımıza gönderilmesi halinde ürün sizlere geri gönderilip ücret iadesi ise yapılmamaktadır.
Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrolü sağlanır. İade şartlarına uygunsa 2-15 gün içinde iade süreci tamamlanır. İade edilen tutarın hesabınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.
Çözüm merkezimize ulaşarak bildirdiğiniz adres değişikliği talebinizi kargo firmalarına iletiyoruz. Yoğunluk olduğu dönemlerde talebinizin gerçekleşmeme durumunun olduğunu bildirmek isteriz.
Pazar günleri hariç diğer günlerde teslimat yapılmaktadır.
Mobil sitemizde ‘Gelince Haber Ver’ butonu yakında aktif olacaktır.
Sayfada sağ üstte bulunan ‘Hesabım’ sekmesinden ‘Siparişlerim’ butonuna tıklayarak ilgili siparişin detaylarından ‘Sipariş Numarası’nı görüntüleyebilirsiniz.
İptal edilen sipariş ile ilgili bilgi üye olurken kullanılan mail adresine iletilir. Ödeme sorunlu iptal durumlarında, Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ödemenin bize ulaşmaması nedeniyle iptal edilmiş olabilir. Tedarik sorunlu iptal durumlarında, Ürünün satıcı tarafından tedarik edilememesi durumunda iptal edilmiş olabilir.
Sayfada sağ üstte bulunan ‘Hesabım’ sekmesinden ‘Siparişlerim’ butonuna tıklayarak ilgili siparişin detaylarından sipariş takibini yapabilirsiniz.
Teslimat anında adreste bulunmamanız durumunda kargo firması paketinizi şubeden alabileceğinize dair tarafınıza not bırakır. 3 iş günü içerisinde ürünün şubeden teslim alınmaması durumunda ürün BABUTSAM'a iade edilir.
Siparişinizi teslim alırken kargo görevlisi ile birlikte kontrol etmelisiniz. Eksik veya yanlış ürün geldiyse kargoyu teslim almayınız. Kargo görevlisini ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturunuz ve ürünü tutanak ve fatura ile BABUTSAM’a gönderiniz.
Çalıştığımız kargo firmaları; -Aras -MNG -Yurtiçi