250₺ ÜZERİ KARGO BEDAVA - GÜMRÜK İŞLEMLERİ TAMAMLANMIŞ - ADRESE TESLİM SİPARİŞ

Hakkımızda

Babutsam, sürekli yenilenen teknoloji ve kusursuz hizmet anlayışıyla e-ticarette herkese kalite, güven ve kolaylık sağlamak üzere kurulmuş olan dijital alışveriş platformudur.

Varlık sebebimiz, herkes için ulaşılabilir ürün ve hizmet sunmaktır. Bu nedenle Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde severek kullanılan tüm markaların satıcının kapısından, alıcının eline en kolay şekilde ulaşması için çalışırız.

Yenilikleri takip eden ve bu yönde sürekli kendini geliştiren, konusunda uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Başarıya gidecek olan yolun ekip işi olduğunun bilincindeyiz. İnsani değerlere saygı duyuyor, tüm tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi ekibin bir parçası olarak görüyoruz.

Başta Kıbrıs ve Türkiye arasında köprü oluşturan pazar yeri modelimizi, kullanıcıların en iyi şekilde yarar sağlayabilmesi üzere geliştirmeye devam edeceğiz.

‘Alışverişteki vitamin desteği BABUTSAM.’

Babutsam Nedir?

Marka isminin sıcak bölgelerde yetişen kırmızı, sarı, turuncu renklerde bir kaktüs meyvesi olan “Babutsa” dan geldiğini, c vitamini kaynağı olduğunu, vitaminlere hepimizin ihtiyaç duyduğunu bilerek yola çıkıyoruz. İsmi Kıbrıs’a yabancı olmayan bu meyve kendi lokasyonu başta olmak üzere e-ticarette ihtiyaç duyulan vitamin desteğini sağlamak üzere kurulmuştur.