250₺ ÜZERİ KARGO BEDAVA - GÜMRÜK İŞLEMLERİ TAMAMLANMIŞ - ADRESE TESLİM SİPARİŞ

Satış Ortaklığı

Spor, çocuk, bilgisayar, çanta, ev tekstil ürünleri, giyim, ayakkabı, hobi, kırtasiye, kişisel bakım, kozmetik, sağlık, mobilya, dekorasyon, oto aksesuar-yedek parça, müzik aletleri, hediyelik eşya, oyun ve oyun konsolları, oyuncak, elektronik ürünleri, telefon ve daha birçok kategori altında sıralanabilecek tüm ürün ve ürünlerinizi kolaylıkla ekleyebilir, anlaşılır ve yalın ara yüz sayesinde zorluk yaşamadan mağazanızı zahmetsizce yönetin.

Babutsam dijital pazar yeri her ihtiyaçtan kullanıcıya hizmet sunar. Potansiyel binlerce yeni müşteriye ürünlerinizi sunun. Daha fazla müşteri ile ürünlerinizin talebi artsın, daha fazla adrese teslimat göndermenin ayrıcalığını yaşayın.

Dijital medya reklamları, ilgi çekici kampanyalar ve birbirinden farklı tasarımları ile reklam ve pazarlama maliyetlerinden tasarruf edin.

Ürün ya da ürünlerinizin görüntülenmesinden müşteriye teslim bilgisine kadar geçen tüm hareketlerden her an bilgi sahibi olun. Kayıtlı e-posta adresiniz ya da uygulamamız üzerinden gelen akıllı bildirimlerle işinizi şansa bırakmayın. Akıllı bildirim sayesinde ihtiyacınız olan tüm güncel bilgileri ve hatırlatmaları anında alın.

Babutsam web ya da mobil uygulama ile her an her yerde uzun dokümanlara ihtiyacınız olmadan, kısa ve net olarak ürün ya da ürünlerinizin stok planlamasını rahatlıkla yapın. Stoğunuzda ne kadar ürün olduğunu ve bu ürünlerden kaç tane sattığını bilin.

Size kolaylık sağlayacak yönetim panelimizi görmeden karar vermeyin.

Çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Yönlendirme adımlarını takip ederek hesap oluşturun ve satışa başlayın.

Satış ortağımız olmak, ürünlerinizi BABUTSAM'da satmak istiyorsanız Babutsam’da Satış Yap sayfasından giriş yapabilir, ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.